return to list

🤓 Online Marketing Specialist (Vitalia)

4 920 - 6 765 PLN brutto

🌍 Fitatu Sp. z o.o. | ul. Wyspiańskiego 10/4, Poznań

🖥 http://vitalia.pl

#copywriter, #marketing, #socialmedia

Online Marketing Specialist - Vitalia

Fitatu to firma rozwijająca projekty związane ze zdrowym odżywianiem -  serwis Vitalia.pl i aplikację mobilną Fitatu.

Vitalia.pl jest najdłużej działającym w Polsce serwisem o tematyce odchudzania (15 lat). Pionierem w dziedzinie diet online i liderem na rynku odchudzania online w Polsce (dieta Smacznie Dopasowana). Wciąż rozwijamy swój serwis i oferowane przez nas usługi dietetyczne, nad jakością których czuwają wykwalifikowani dietetycy. Z naszej wiedzy i rozwiązań technologicznych korzystają eksperci w dziedzinie zdrowego stylu życia i fitnessu, jak Ewa Chodakowska czy Qczaj.

Schudło z nami już ponad 2 miliony Polaków, ale nie chcemy na tym poprzestać, dlatego liczymy, że pomożesz nam w promowaniu oraz rozwijaniu naszego produktu i dołączysz do nas na stanowisko: Online Marketing Specialist

Twoimi zadaniami będzie:

●      tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych dla serwisu Vitalia.pl oraz aplikacji Vitalia Holia, w celu zwiększenia sprzedaży,
●      podejmowanie działań zwiększających ruch w serwisie Vitalia.pl,
●      pisanie artykułów dla serwisu Vitalia.pl,
●      Opieka nad Vitalia Holia w sklepie Google Play i AppStore (aktualizacja informacji o aplikacji),
●      działania PR dla serwisu Vitalia.pl,
●      prowadzenie social media Vitalia.pl,
●      ciągły rozwój związany z marketingiem i trendami dotyczącymi odchudzania.

Szukamy Specjalisty, który:

●      ma min. 2-letnie doświadczenie w promocji serwisów online,
●      ma lekkie pióro, zna reguły zasad pisania pod SEO i interesuje się zdrowym stylem życia,
●      prowadził kanały social media (Facebook i Instagram),
●      pracował z narzędziami Sentione lub Brand24 (monitorował markę i reagował na wzmianki o niej),
●      korzystał i zna platformy współpracy z influencerami np. Indahash,
●      dobrze czuje się w pracy i zna Google Analytics,
●      łatwo nawiązuje kontakty z podmiotami zewnętrznymi (graficy, domy mediowe, agencje marketingowe itp.),
●      dobrze posługuje się językiem angielskim.
●      mile widziana znajomość narzędzi Google Ads i Facebook Ads. (prowadzenie kampanii, ich optymalizacja i analiza skuteczności działań).

Ze swojej strony oferujemy:

●      4000 - 5500 PLN  netto UoP (możliwe B2B);
●      elastyczne godziny pracy (start między 6.00-9.00);
●      ubezpieczenie Allianz, kartę Multisport;
●      budżet szkoleniowy;
●      możliwość uczestniczenia w lekcjach języka angielskiego lub hiszpańskiego;
●      biuro w ścisłym centrum;
●      startupową, nieformalną kulturę pracy.

Jeśli brzmi to dla Ciebie ciekawie aplikuj poprzez Rocket Jobs!

Proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fitatu Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Performance Marketing Specialist (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).