return to list

🤓 Performance Marketing Specialist

6 200 - 7 600 PLN brutto

🌍 Fitatu Sp. z o.o. | Wyspiańskiego 10/4, Poznań

🖥 http://fitatu.com/

#getresponse, #adwords, #marketingspecialist

Fitatu to firma rozwijająca projekty związane ze zdrowym odżywianiem -  serwis Vitalia.pl i aplikację mobilną Fitatu.
 
Vitalia.pl jest najdłużej działającym w Polsce serwisem o tematyce odchudzania (15 lat). Pionierem w dziedzinie diet online i liderem na rynku odchudzania online w Polsce (dieta Smacznie Dopasowana). Wciąż rozwijamy swój serwis i oferowane przez nas usługi dietetyczne, nad jakością których czuwają wykwalifikowani dietetycy. Z naszej wiedzy i rozwiązań technologicznych korzystają eksperci w dziedzinie zdrowego stylu życia i fitnessu, jak Ewa Chodakowska czy Qczaj. 
 
Schudło z nami już ponad 2 miliony Polaków, ale nie chcemy na tym poprzestać, dlatego liczymy, że pomożesz nam w promowaniu oraz rozwijaniu naszego produktu i dołączysz do nas na stanowisko:
 
Performance Marketing Specialist 
 
Twoimi zadaniami będzie:
 
 
 
Szukamy Specjalisty, który: 
 
 
Ze swojej strony oferujemy:
 
 
 
Jeśli brzmi to dla Ciebie ciekawie aplikuj poprzez stronę lub wysyłając CV na adres: wojtek@fitatu.com 
 
Proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fitatu Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Performance Marketing Specialist (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).