return to list

🤓 Specjalista sprzedaży aut ciężarowych

Undisclosed salary

🌍 Flame Employment Polska | Niedźwiedzia 5/2, Bydgoszcz

🖥 http://www.flamejobs.pl

#B2B, #sprzedaż, #automotive

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy - dealera samochodów ciężarowych, poszukujemy do zespołu kandydatów na poniższe stanowisko.
Bezpośrednie zatrudnienie u klienta.

Zadania:

- aktywne prowadzenie sprzedaży samochodów ciężarowych .
- prowadzenie spotkań handlowych z klientami.
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
- praca w terenie na wyznaczonym obszarze,
- raportowanie pracy.
- uczestnictwo w akcjach reklamowych i marketingowych.
- realizacja planów sprzedaży oraz wskaźników marżowych firmy.
- analiza rynku oraz obserwacja działań konkurencji.
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku i wśród klientów.

Wymagania:
- wykształcenie średnie, preferowane wyższe,
- doświadczenie w pracy w terenie,
- pożądane doświadczenie w branży B2B lub Dealer automotive,
- praktyczna i znajomość programów : Word, Excel, Power Point , Outlook,
- preferowana wiedza i umiejętności związane ze sprzedażą bezpośrednią,
- prawo jazdy kat B.,
- dobra organizacja czasu pracy,
- orientacja na realizacje celów i osiąganie wyników.

Oferujemy:

- telefon komórkowy,
- laptop, samochód służbowy klasy premium,
- aktywne wdrożenie pracownika w struktury sprzedażowe importera dział sprzedaży
- uczestnictwo w wyjazdowych szkoleniach produktowych i konferencjach , eventach promujących produkt, imprezach branżowych,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- premie,
- bezpłatna opieka medyczna,
- pakiety sportowe,
- ubezpieczenie grupowe,
- dofinansowanie wypoczynku,
- kart świąteczne.