return to list

🤓 Junior SEO/SEM Specialist

2 800 - 3 500 PLN brutto

🌍 FP Global Limited | Poland, Poland

🖥 http://mmoauctions.com

#sem, #seo

JUNIOR SEO/LINK BUILDER

Miejsce pracy: Zdalnie

Nasza firma zajmuje się projektami związanymi z grami komputerowymi.  Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista SEO. Do głównych zadań należeć będzie optymalizacja i pozycjonowanie naszych portali w wynikach wyszukiwania Google (On-Site i Off-Site). Szukamy osoby pracowitej, ambitnej i przede wszystkim odpowiedzialnej za powierzone zadania.

Wymagania:

Obowiązki:

Oferujemy:

CV wyślij na pm@footballteam.pl z tytułem: JUNIOR SEO/ LINK BUILDER. Prosimy również o opis Twojego dotychczasowego doświadczenia z SEO

Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.)