return to list

🤓 Specjalista ds. Fundraisingu i PR

Undisclosed salary

🌍 Fundacja Dobrych Inicjatyw | Szczęśliwicka, 51, Warszawa

🖥 http://www.fdi.org.pl

#Fundrasing, #Marketing, #PR

Cześć!

Celem działań Fundacji Dobrych Inicjatyw jest poprawa sytuacji wychowanków placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz przygotowanie ich do „wejście w dorosłość” po opuszczeniu placówki. Chcemy zmienić statystyki raportów NIK (Najwyższy Izba Kontroli), które pokazują jak bardzo obecny system jest niewydolny. Opracowujemy, wdrażamy, monitorujemy narzędzia oraz instrumenty pracy z młodzieżą, które w kolejnym kroku będziemy chcieli wdrożyć w całej Polsce i tym samym rozwiązać problem systemowo.

Chcesz mieć w tym swój udział i odnajdujesz się w obszarze fundrasingu i komunikacji? Aplikuj!

Od pierwszego dnia pracy Twoim zadaniem będzie:


Te zadania będzie Ci tym łatwiej realizować, jeśli posiadasz już takie doświadczenie i umiejętności jak:


Chcemy byś umiał/a zarażać ideą, myślą, pasją, a jednocześnie umiał/a trudne rzeczy opowiedzieć prostymi zdaniami, budując społeczność ludzi zaangażowanych i otwartych… w taki sposób, byśmy mogli to zmierzyć.

Jak my możemy pomóc Ci w tych działania?


Jeśli uważasz, że nasza propozycja i forma współpracy odpowiada na Twoją potrzebę i widzisz się tu, to prosimy byś wysłał/a nam:


Odpowiemy na wybrane zgłoszenia [CV + Zadanie], a jeśli to właśnie Ciebie zaprosimy na spotkanie, to wiedz, że poprosimy Cię byś opowiedział/a nam o kampanii, którą przygotowałeś/aś: )