return to list

🤓 Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji

5 500 - 8 500 PLN brutto

🌍 Fundacja Znajdź Pomoc | Aleja Rzeczypospolitej, 2, Warszawa

🖥 http://www.znajdzpomoc.pl

#SocialMedia, #fundacja, #marketing

Szukamy Osoby od Marketingu i Komunikacji, która pokieruje działaniami marketingowymi Fundacji „Znajdź Pomoc” oraz naszego przedsiębiorstwa społecznego Change4Good.

Jeśli z Ciebie prawdziwy ninja słowa, człowiek-orkiestra w środkach porozumiewania się i scyzoryk MacGyvera w narzędziach marketingowych – aplikuj śmiało 😉

Szukamy Osoby zmotywowanej, zaangażowanej, samodzielnej, z biglem, lubiącej „pocisnąć” temat, „przeorać” zadanie i być jego Gospodarzem, słuchającej ludzi i potrafiącej z nimi rozmawiać konstruktywnie, starannej, komunikatywnej, pozytywnie nastawionej, życzliwej i uczciwej w pracy, odpornej na życie fundacyjne i startupowe, i bardzo bardzo pracowitej.

Nie szukamy pracownika-klepacza, typ „9-17”. Szukamy Kogoś, kto zostanie z nami na bardzo długo i stanie się filarem budowania wizerunku Fundacji i spółki.

Osoba ta będzie w teamie współpracującym z biznesem społecznie odpowiedzialnym i pracować będzie bezpośrednio z dyrektorem zarządzającym spółki i prezes zarządu Fundacji.


DO TWOCH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ:


Jeśli bliska jest Ci nasza misja, masz ogromną łatwość komunikacyjną oraz posiadasz doświadczenie i kompetencje do wypełniania zadań w tej roli, daj nam się poznać!


-> Wypełnij formularz rekrutacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy tylko się z wybranymi osobami.