return to list

馃 Specjalista ds. Contentu

Undisclosed salary

馃實 Funktional | Karmelicka 52/9, Krak贸w

馃枼 http://www.funktional.pl

#content, #marketing

Niezale偶nie od tego, czy chodzi o mark臋, produkt czy te偶 us艂ug臋, Funktional wspiera swoich klient贸w w zakresie strategii, brandingu i szeroko rozumianego digitalu. Tworzy rozwi膮zania szyte na miar臋. Jeste艣my organizacj膮 na tyle ma艂膮, by zachowa膰 艣wie偶o艣膰 i elastyczno艣膰 my艣lenia, i na tyle du偶膮, by zajmowa膰 si臋 z艂o偶onymi projektami. Wsp贸艂pracujemy z klientami z ca艂ego 艣wiata, 艂膮czymy kreatywno艣膰, technologi臋 oraz strategi臋, by tworzy膰 komunikacj臋, kt贸ra zaciekawi i zaanga偶uje odbiorc贸w. W naszym portfolio mo偶na znale藕膰 takich klient贸w jak UNICEF, AON, Maspex (Kubu艣, Alcalia, Tymbark, Decomorreno, Tarczyn), Tupperware, Bratex, Link4, Norsweet i wielu innych.

Do naszego zespo艂u marketingowego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. CONTENTU

Opis stanowiska:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:
Benefity:

Przyjmujemy CV zar贸wno w j臋zyku polskim, jak i angielskim.