return to list

🤓 Google Ads Account Strategist

Undisclosed salary

🌍 G Partner | Stawki 2A, Warszawa

🖥 https://www.facebook.com/GPartnerEurope/

#googleads, #digital, #ads

Cenisz możliwość samodzielnego działania, nie boisz się wyzwań i lubisz poznawać nowych ludzi?

Dołącz do nas! To stanowisko daje możliwość pracy u boku jednego z globalnych klientów, który specjalizuje się w digital marketingu i reklamie internetowej. Jako Ads Account Strategist jesteś odpowiedzialny za całość procesu obsługi klienta.

Co oferujemy:

• Kariera w branży marketingu cyfrowego
• Wielokulturowe środowisko pracy
• Programy rozwoju kariery i rozwoju osobistego
• Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
• Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
• Kwartalna premia za wyniki (w tym wyjazdy grupowe)
• Nowoczesna, komfortowa i dobrze zlokalizowana powierzchnia biurowa

Twoje obowiązki:

• Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych
• Pomaganie klientom w rozwoju ich biznesu poprzez doradztwo w zakresie strategii reklamowych, produktów, trendów i budżetów w ramach reklamy internetowej Google Ads
• Bieżąca analiza wyników w zakresie osiągania wyznaczonych celów
• Ustalanie priorytetów i zarządzanie własnym czasem pracy

Wymagania:

• Umiejętność łatwego komunikowania się (budowanie relacji, prezentacja i negocjacje)
• Zdolność do dostarczania wyników o najwyższej jakości przy zwróceniu uwagi na szczegóły
• Zdolność do pracy w szybkim tempie, z dużą ilością danych
• Komunikatywny angielski