return to list

🤓 Business Development Specialist

6 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Galaktus Sp. z o.o. | Aleja Jana Pawła, Warszawa

🖥 http://www.galaktus.pl

#marketing, #gaming, #B2B

Galaktus jest jedną z najstarszych agencji gamingowych w Polsce i regionie CEE. W 2020 otworzyliśmy własny dział QA oraz studio tworzące gry planszowe. Do naszej bieżącej działalności agencyjnej w branży gier i technologii oraz rozwijania działań agencji poszukujemy ambitnej osoby lubiącej kreowanie biznesu, sprzedaż i kontakt z klientem. Nie jest wymagane doświadczenie na takim samym stanowisku, wystarczy znajomość branży gier lub marketingowej i rozumienie procesów w niej zachodzących.  Oferujemy wszelkie niezbędne do pracy narzędzia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny.

Wymagania:

Obowiązki:

Oferujemy:

CV prosimy składać poniżej. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie swojego imienia i nazwiska wraz z dopiskiem BIZDEV SPECIALIST.

Każde CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).