return to list

🤓 Junior Support Specialist

2 500 - 3 500 PLN brutto

🌍 Gamedia.pl | Bartoszowicka, Wrocław

🖥 http://www.gamedia.pl

#support, #sales, #english

W firmie Gamedia zajmujemy się hurtową dystrybucją gier komputerowych oraz sprzętu komputerowego. W naszym katalogu znajdziesz nie tylko najgorętsze premiery gier (NBA 2K19, Far Cry 5, Monster Hunter: World), ale również produkcje niezależne (PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, Frostpunk) oraz elektronikę użytkową różnego rodzaju (konsole PlayStation oraz Xbox, monitory, akcesoria komputerowe). Dzięki współpracy z największymi firmami w branży, działamy na rynkach zagranicznych i stale rozwijamy rynek polski. Nieustannie się uczymy i poszerzamy spektrum działania, zachowując przy tym to, co dla nas najważniejsze – rodzinną atmosferę pracy. Dzięki temu, ścieżka decyzyjna jest w naszej firmie krótka, a Ty, jako pracownik obsługi klienta, będziesz uczył się od najlepszych w branży i realizował cele, które pomogą Ci się rozwijać.
 
Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu wsparcia sprzedaży, specjalisty od zadań niemożliwych!
 
Jako członek zespołu obsługi klienta będziesz odpowiedzialny za:
 
Oczekujemy, że wzmocnisz nasz zespół takimi umiejętnościami jak:
 
A znajomość branży gier komputerowych będzie Twoim dodatkowym atutem!
 
Dołączając do naszego zespołu otrzymasz
 
Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania lub coś Cię zaintrygowało, daj znać! Jesteśmy dostępni pod adresem: hr@gamedia.pl, na Facebooku oraz pod numerem telefonu: 71 707 21 57.
 
Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”