return to list

🤓 Junior Technical Support

4 000 - 6 000 PLN netto

🌍 Gamedia.pl | Bartoszowicka 3, Wrocław

🖥 http://www.gamedia.pl

#support, #gaming, #IT

Witaj!
 
W firmie Gamediazajmujemy się hurtową dystrybucją gier komputerowych oraz sprzętu komputerowego. W naszym katalogu znajdziesz nie tylko najgorętsze premiery gier (NBA 2K19, Far Cry 5, Monster Hunter: World) i produkcje niezależne (PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, Frostpunk), ale również elektronikę użytkową różnego rodzaju (konsole PlayStation oraz Xbox, monitory, akcesoria komputerowe). Działamy głównie na rynkach zagranicznych i współpracujemy z firmami z całego świata, choć nie jesteśmy korporacją.
 
Nasz rozwój opiera się o innowacyjne i nowoczesne rozwiązania związane z branżą e-commerce. Naszym klientom proponujemy szereg opcji związanych nie tylko z rejestracją i sprzedażą przez stronę internetową, ale również z wprowadzeniem w swoim sklepie internetowym REST API oraz wtyczek (WooCommerce, Shopify, Magento, Prestashop). Nieustannie się uczymy i poszerzamy spektrum działania, zachowując przy tym to, co dla nas najważniejsze – rodzinną atmosferę pracy. Dzięki temu, ścieżka decyzyjna jest w naszej firmie krótka, a Ty będziesz uczył się od najlepszych w branży i realizował cele, które pomogą Ci się rozwijać.
 
Do naszego zespołu doświadczonych programistów poszukujemy osoby chcącej uczyć się i rozwijać w IT na stanowisku Junior Technical Support. Do Twoich zadań będzie należeć:

 
Żeby do nas dołączyć, musisz:

 
A znajomość branży gier komputerowych będzie Twoim dodatkowym atutem!
 
Za to dołączając do naszego zespołu zyskasz: 


Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania lub coś Cię zaintrygowało, daj znać! Jesteśmy dostępni pod adresem: hr@gamedia.pl, na Facebooku oraz pod numerem telefonu: 71 707 21 57.
 
Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”