return to list

🤓 Senior Copywriter z językiem angielskim

3 000 - 6 000 PLN netto

🌍 Gamedia.pl | Bartoszowicka 3, Wrocław

🖥 http://www.gamedia.pl

#Copywriter, #angielski, #technicalwriter

W Gamedia.pl specjalizujemy się w niezależnej dystrybucji gier komputerowych, oprogramowania użytkowego oraz sprzętu elektronicznego. Cały czas rozwijamy się, zdobywamy nowe doświadczenia i osiągamy coraz ambitniejsze cele. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i technologie, poszukujemy niekonwencjonalnych rozwiązań nie tylko w naszej głównej branży. Inwestujemy w projekty, dzięki którym zmieniamy oblicze skostniałych branż. Konsekwentnie wprowadzamy do nich nowe technologie, zachowując przy tym to, co najważniejsze: rodzinną atmosferę pracy.
 
Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Marketingowych geniuszy, pasjonata słów pisanych w języku angielskim!
 
Jako nowy Copywriter będziesz odpowiedzialny za:

 
Oczekujemy, że wzmocnisz nasz zespół takimi umiejętnościami jak:

 
A znajomość branży gier komputerowych oraz znajomość dodatkowych języków obcych będzie Twoim dodatkowym atutem!
 
Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na: 

 
Zapraszam do wysyłania swojej aplikacji przez portal OLX lub pod adres: hr@gamedia.pl, na Facebooku oraz pod numerem telefonu: 71 707 21 57.
 
Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”