return to list

🤓 Menedżer Zarządzający – E-commerce

10 000 - 16 000 PLN netto

🌍 Gamvis Marcin Naklicki | Gwiaździsta 7, Warszawa

🖥 http://www.gamvis.pl

#B2B, #menedżer, #dyrektor

KIM JESTEŚMY:

Gamvis to rozwijająca się, polska firma w niezwykle ciekawej branży jaką jest Gaming. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Menedżera Zarządzającego.

O naszych produktach moglibyśmy jeszcze długo opowiadać i z przyjemnością zrobimy to podczas spotkania. W międzyczasie zapraszamy na nasze strony: https://gamvis.plhttps://gamvis.hu oraz https://gamvis.eu


Nasze polskie profile w mediach społecznościowych:KOGO SZUKAMY:

Rozwój naszej firmy i dynamika branży sprawiają, że poszukujemy do naszej firmy osoby, która obejmie stanowisko Menedżera Zarządzającego, którego kluczowym celem będzie zrównoważony rozwój spółki oraz zapewnienie wzrostu sprzedaży przy jednoczesnej optymalizacji ponoszonych przez nią kosztów.


Szukamy osoby, która łączy w sobie strategiczne myślenie z umiejętnością wdrażania a w związku z tym potrafi też zmotywować do działania zespół. Kogoś, kto lubi i potrafi doglądać biznesu, na który składa się wiele mniejszych i większych elementów (zadaniem tej osoby będzie koordynacja działań całej spółki). Szukamy osoby przedsiębiorczej, chętniej do działania.


GŁÓWNE OBSZARY ODPOWIEDZIALNOŚCI:WYMAGANIA:


Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszej firmy prosimy o przesłane CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą RODO pozwalająca na przetwarzanie Twojego zgłoszenia przez naszą firmę. 


CO OFERUJEMY: