return to list

🤓 Online Marketing Expert

Undisclosed salary

🌍 GB Recruitment | , Kędzierzyn-Koźle

🖥 http://gb-recruitment.pl/

#SocialMedia, #SEO, #SEM

Witaj! Jeżeli:


To poszukujemy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Online Marketing Expert

Miejsce pracy: Kędzierzyn- Koźle

Charakterystyka: Jako Online Marketing Expert będziesz odpowiedzialny za tworzenie ciekawych i dopasowanych  do odbiorcy kampanii marketingowych. Do Twoich obowiązków należeć będzie optymalizacja strategii budowania ruchu na portalach oraz sprawowanie nadzoru nad kampaniami SEM i SEO. Będziesz realizował zadania opierając się na współpracy z agencjami zewnętrznymi, analizował efekty kampanii w relacji do budżetu, szukając nowych rozwiązań.

Wymagania: Oczekujemy, że znasz social-media i masz doświadczenie w zakresie koordynacji działań marketingowych w obszarze performance marketingu. Tym samym posiadasz znajomość narzędzi SEM, SEO, Google Analytics, Google Adwords. Jest to warunek konieczny, ponieważ w codziennej pracy będziesz bazował na swojej wiedzy i doświadczeniu w tym zakresie. Ważne jest również, abyś w  codziennej pracy swobodnie posługiwał się językiem angielskim, celem kontaktu z  pracownikami z innych krajów Europejskich. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Co zyskasz: Zyskasz wieloletnią współpracę ze stale rozwijającą się międzynarodową firmą z ugruntowaną pozycją na rynku oraz stabilne zatrudnienie, które pozwoli Ci na wysokie zarobki oparte na umowie o pracę. Nasz Klient ponadto oferuje opiekę zdrowotną, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość korzystania z lekcji językowych, możliwość udziału w programie akcji pracowniczych oraz możliwość udziału w Pracowniczym Programie Emerytalnym.