return to list

🤓 Specjalista ds. Online Marketingu

Undisclosed salary

🌍 GB Recruitment | ul., Kędzierzyn-Koźle

🖥 http://gb-recruitment.pl/

#performancemarketing, #copywriting, #e-mailmarketing

Witaj! Jeżeli:
To poszukujemy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Online Marketingu

Miejsce pracy: Kędzierzyn- Koźle


Charakterystyka:
Jako Specjalista ds. Online Marketingu będziesz odpowiedzialny za regularne planowanie i wysyłanie kampanii mailingowych zgodnie z kalendarzem promocyjnym. Ważne jest abyś idealnie dobierał kierowane kampanie dla konkretnych odbiorców. Będziesz tworzył treści mające na celu pozyskiwanie nowych klientów w obszarze tematu kampanii.

Wymagania:
Oczekujemy, że będziesz rozumiał mechanizmy, które kierują marketingiem online, ponieważ jest to niezbędne do odpowiedniego dobierania kampanii dla klienta. Oczekujemy, że będziesz dobrze rozumiał zasady funkcjonowania klienta w Internecie, co będzie prowadziło do odpowiednich kroków podejmowanych w celu zainteresowania produktem. Ważne jest abyś posiadał doświadczenie w tworzeniu kampanii e-mail marketingowych. Ponad to ważne jest abyś potrafił posługiwać się językiem angielskim, żeby móc swobodnie rozmawiać z pracownikami z innych krajów europejskich. 

Co zyskasz:
Zyskasz wieloletnią współpracę ze stale rozwijającą się międzynarodową firmą z ugruntowaną pozycją na rynku oraz stabilne zatrudnienie, które pozwoli Ci na wysokie zarobki oparte na umowie o pracę. Nasz Klient ponadto oferuje opiekę zdrowotną, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość korzystania z lekcji językowych, możliwość udziału w programie akcji pracowniczych oraz możliwość udziału w Pracowniczym Programie Emerytalnym.