return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedaży

8 001 - 15 000 PLN netto

🌍 Gecko Dynamics | Wadowicka 8i, Kraków

🖥 https://geckodynamics.com/

#sales, #ITsales, #salesmanager

Poszukujemy otwartej i komunikatywnej osoby, która obejmie rolę Sales Specialist, czyli krótko mówiąc Sprzedawcy. Będziesz zatem odpowiedzialny/a za prowadzenie całego procesu sprzedaży od momentu wpłynięcia leada do zamknięcia deala i utrzymywania stałych relacji z klientem, a w wolnych chwilach także za aktywne identyfikowanie potencjalnych klientów firmy i nawiązywanie z nimi relacji.

Najważniejsze cechy jakie upatrujemy w idealnym kandydacie na to stanowisku to komunikatywność, umiejętność improwizacji, otwartość, przebojowość, samodyscyplina, bardzo dobra organizacja pracy, odporność na stres i trochę szaleństwa. Doświadczenie w sprzedaży usług rozwoju oprogramowania lub w pracy dla software house będzie bardzo mile widziane.

Obowiązki:

Do Twoich obowiązków należeć będzie między innymi:


Wymagania:


Mile widziane:


Oferujemy


Jesteśmy software housem z główną siedzibą w Krakowie, posiadającym również biura sprzedażowe w Vancouver i Londynie oraz specjalizację w konkretnych dziedzinach, zarówno typach projektów, technologiach i językach programowania oraz branżach z którymi pracujemy.

W 2019 roku firma otrzymała tytuł Best Software Development Partner in Central Europe w prestiżowym konkursie Global Startup Awards.