return to list

🤓 Google Ads Specialist

4 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 Get Noticed Agency | Marii Konopnickiej 14/3, Poznań

🖥 https://www.getnoticedagency.pl/

#adwords, #ppc, #googleads

Get Noticed - Zostań Zauważony - to polskie tłumaczenie nazwy naszej agencji. To właśnie tą wartość dajemy naszym klientom codziennie i w każdym kanale, który dla niego prowadzimy, ponieważ bez większej widoczności nie osiągnie większych przychodów. 
Jako agencja traktujemy klienta partnersko, bo wierzymy, że dobrze wykonana praca jest najlepszą wizytówką i potrafi otworzyć wiele kolejnych drzwi.

Get Noticed Agency istnieje na polskim rynku marketingu internetowego od ponad 3 lat. Specjalizujemy się w trzech najbardziej popularnych obszarach marketingu internetowego czyli Google Ads, Facebook Ads, SEO. Oprócz tych przeważających kanałów marketingu wykonujemy również inne kampanie socialowe, mailing, projekty graficzne czy całe identyfikacje wizualne.

Dział Google Ads składa się aktualnie z 4 doświadczonych specjalistów i menedżera. Prowadzimy kampanie z budżetami 1000, 10 000 jak i 100 000 zł miesięcznie. Każdy ze specjalistów zarządza mixem kont klientów z różnymi budżetami. Nad każdym z kont czuwa również menedżer, który ocenia ogólną kondycję konta oraz pilnuje aby dawało wyniki zgodne z założeniami. Każdy ze specjalistów może również zgłosić się z nowymi pomysłami na kampanie oraz testami, które chciałby skonsultować.

Oprócz wsparcia menedżerskiego Agencja posiada również najwyższy status Partnera Premier od Google, który cyklicznie prowadzi zamknięte szkolenia dla agencji partnerskich. Własny opiekun Google agencji odpowie również na wszelkie pytania związane z kampaniami Google Ads.

Każdy ze specjalistów ma do dyspozycji 1000 zł rocznie na wszelkie materiały, które mogą podnieść jego kompetencje i to on wybiera czy będzie to szkolenie, kurs, książka czy prenumerata.

Do podstawowych obowiązków na tym stanowisku należą:


To co jest dla nas ważne:


Czego możesz się spodziewać od nas:


Jedną z zalet pracy w naszej agencji jest fakt, że każdy ze specjalistów pasjonuje się różnymi zagadnieniami Google Ads i w ten sposób każdy podnosi swoje kompetencje ucząc się od siebie nawzajem. Poznajcie ich:
Mateusz - spec od rynków zagranicznych, trzymania porządku w kampaniach i tworzenia raportów w datastudio.
Sebastian - najbardziej lubi się z e-commercami i smart bidding, zaudytuje każde konto i zaproponuje świetną strategię.
Joachim - analitykę ma w małym palcu, każdy nowy klient przechodzi przez jego ręce i trafia do zespołu gotowy do skalowania przychodu. Raporty, skrypty, automatyzacje - dzięki jego magicznym sztuczkom sprawia, że prowadzenie kampanii jest jeszcze szybsze i prostsze.
Tomek - YouTube Ads to jego konik, uczestniczy właśnie w programie YouTube Guru od Google, gdzie zgłębia tajniki jak zrobić idealne kampanie video.
Basia - jako manager uwielbia testować i omawiać strategie, z każdą zagwozdką możesz do niej przyjść w każdej chwili. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. 

W Get Noticed bardzo cenimy sobie proaktywność i chęć własnego rozwoju. Są to rzeczy, na które zawsze zwracamy uwagę i nigdy nie pozostają bez naszej proaktywnej reakcji :) 

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to chętnie spotkamy się na rozmowie rekrutacyjnej w formie Google Meet lub na żywo. 

Zapraszamy też na naszą stronę:
https://getnoticedagency.pl/

Oraz Facebooka, Instagrama, LinkedIna:
www.facebook.com/getnoticedagency/
https://www.instagram.com/getnoticedagency/
https://www.linkedin.com/company/getnoticedagency/