return to list

馃 SEO Specialist

5 000 - 7 000 PLN brutto

馃實 Get Noticed Agency | Marii Konopnickiej 14/3, Pozna艅

馃枼 https://www.getnoticed.agency/

#SEO, #B2B, #agency

*Przy B2B 5-7k netto*

Get Noticed Agency to agencja digital marketingu, kt贸ra w dwa lata zdoby艂a ponad 50 sta艂ych klient贸w i liczy w swoim zespole 15 specjalist贸w. Nasze biuro znajduj臋 si臋 na poddaszu zabytkowej willi w pi臋knej okolicy Targ贸w i parku Wilsona. Naszym najwi臋kszym ostatnim osi膮gni臋ciem jest otrzymanie statusu Partnera Premier od Google - najwy偶szej odznaki dla agencji marketingowych spe艂niaj膮cych szereg wymagaj膮cych wytycznych.

Naszym g艂贸wnym obszarem dzia艂alno艣ci s膮 kampanie digitalowe rozliczane w modelu PPC, ale zajmujemy si臋 r贸wnie偶 organicznym prowadzeniem Social Medi贸w czy SEO.

Na stanowisko Specjalisty SEO poszukujemy osoby z minimum rocznym do艣wiadczeniem. Osoby, kt贸ra interesuje si臋 pozycjonowaniem nie tylko w pracy, ale i poza ni膮. Osoby, kt贸ra nie boi si臋 post臋puj膮cej automatyzacji tylko dostrzega w niej pole do optymalizacji i udoskonalenia swojej pracy.

Opis stanowiska:

Wymagania:

Z naszej strony oferujemy:

Je偶eli spe艂niasz powy偶sze warunki to ch臋tnie spotkamy si臋 na rozmowie rekrutacyjnej.

Zapraszamy te偶 na nasz膮 stron臋:
www.getnoticed.agency

Oraz Facebooka:
www.facebook.com/getnoticedagency/