return to list

🤓 Staż / Junior Google Ads Specialist

2 000 - 2 000 PLN brutto

🌍 Get Noticed Agency | Marii Konopnickiej 14/3, Poznań

🖥 https://www.getnoticedagency.pl/

#googleads, #ppc, #adwords

Get Noticed - Zostań Zauważony - to polskie tłumaczenie nazwy naszej agencji. To właśnie tą wartość dajemy naszym klientom codziennie i w każdym kanale, który dla niego prowadzimy, ponieważ bez większej widoczności nie osiągnie większych przychodów. 
Jako agencja traktujemy klienta partnersko, bo wierzymy, że dobrze wykonana praca jest najlepszą wizytówką i potrafi otworzyć wiele kolejnych drzwi.

Get Noticed Agency istnieje na polskim rynku marketingu internetowego od ponad 3 lat. Specjalizujemy się w trzech najbardziej popularnych obszarach marketingu internetowego czyli Google Ads, Facebook Ads, SEO. Oprócz tych przeważających kanałów marketingu wykonujemy również inne kampanie socialowe, mailing, projekty graficzne czy całe identyfikacje wizualne.

Dział Google Ads składa się aktualnie z 4 doświadczonych specjalistów i menedżera. Prowadzimy kampanie z budżetami 1000, 10 000 jak i 100 000 zł miesięcznie. Każdy ze specjalistów zarządza mixem kont klientów z różnymi budżetami. Nad każdym z kont czuwa również menedżer, który ocenia ogólną kondycję konta oraz pilnuje aby dawało wyniki zgodne z założeniami. Każdy ze specjalistów może również zgłosić się z nowymi pomysłami na kampanie oraz testami, które chciałby skonsultować.

Oprócz wsparcia menedżerskiego Agencja posiada również najwyższy status Partnera Premier od Google, który cyklicznie prowadzi zamknięte szkolenia dla agencji partnerskich. Własny opiekun Google agencji odpowie również na wszelkie pytania związane z kampaniami Google Ads.

Aktualnie poszukujemy 2 osób chętnych do odbycia stażu lub osób, które mają jakiekolwiek doświadczenie związane z Google Ads.

Czego na pewno nauczysz się na tym stanowisku:


Szkolenie trwa 3 miesiące i jest bardzo intensywne. Pracujemy na autorskim modelu szkoleń gdzie teorię od razu łączymy z praktyką. Więc jeśli interesuje się marketing internetowy to zapraszamy do aplikowania. 

Nad stażem będzie czuwać założycielka i zarazam managerka działu Google Ads - Basia Garczyńska, która posiada ponad 9 lat doświadczenia w Google Ads. 

W Get Noticed bardzo cenimy sobie proaktywność i chęć własnego rozwoju. Są to rzeczy, na które zawsze zwracamy uwagę i nigdy nie pozostają bez naszej proaktywnej reakcji :) 

Zapraszamy też na naszą stronę:
https://getnoticedagency.pl/

Oraz Facebooka, Instagrama, LinkedIna:
www.facebook.com/getnoticedagency/
https://www.instagram.com/getnoticedagency/
https://www.linkedin.com/company/getnoticedagency/