return to list

馃 Specjalista ds. Marketingu i E-commerce

Undisclosed salary

馃實 Giacomo Conti | ul. Kopanina 54/56, Pozna艅

馃枼 https://giacomo.pl/

#Marketing, #Ecommerce, #Analytics

Giacomo Conti to dynamicznie rozwijaj膮ca si臋 polska marka odzie偶owa powsta艂a w 2006 roku, od lat plasuj膮ca si臋 w 艣cis艂ej czo艂贸wce bran偶y mody m臋skiej. W sk艂ad sieci wchodzi aktualnie kilkadziesi膮t sklep贸w stacjonarnych zlokalizowanych na terenie ca艂ej Polski oraz sklep internetowy, a sama marka nieustannie zwi臋ksza nie tylko ilo艣膰 punkt贸w dystrybucji ale i wachlarz asortymentu. Realizowanym celem Giacomo Conti jest sprawi膰, by modny m臋偶czyzna znalaz艂 wszystko, czego potrzebuje na co dzie艅.  馃Д 馃憯 馃Г

Je偶eli:

Je艣li widzisz si臋 w艣r贸d m艂odych ludzi, kt贸rzy wzajemnie si臋 inspiruj膮 i stale rozwijaj膮 - nasz zesp贸艂 jest zdecydowanie dla Ciebie!

Zadania na stanowisku Specjalista ds. Marketingu i E-commerce:

Wymagania:

Oferujemy:

Uczymy si臋 od siebie nawzajem i staramy si臋 odkrywa膰 nowe, nieznane dot膮d 艣cie偶ki, a dzi臋ki wzajemnemu wsparciu zawsze dobijamy do celu!