return to list

馃 Sales Team Leader [B2B/UoP]

7 000 - 14 000 PLN netto

馃實 Globe Group S.A. | 艣w. Marcin, Pozna艅

馃枼 https://globegroup.pl/en/

#Sales, #Business, #IT

Znasz Globe Group?

Jest to pozna艅ski software house, tworz膮cy systemy dla specjalistycznych bran偶 i dostarczaj膮cy zaawansowane technicznie us艂ugi dla firm polskich, jak i zagranicznych. Specjalizuj膮 si臋 w tworzeniu aplikacji webowych, stron internetowych, projekt贸w graficznych, platform e-commerce, zaawansowanych aplikacji i system贸w B2B oraz w pozycjonowaniu.  Projekty Globe Group to w pe艂ni dzia艂aj膮cy produkt, kt贸ry odpowiada na potrzeby klient贸w i zapewnia jak najlepszy wizerunek firm, z kt贸rymi wsp贸艂pracuj膮. W ich portfolio mo偶na znale藕膰 projekty dla takich firm jak:

Volkswagen Group Polska - dla kt贸rych wspieraj膮 grup臋 system贸w/platform klasy ERP do zarz膮dzania biznesem after sales. Przygotowali program lojalno艣ciowy oraz platform臋 e-commerce Opti Parts.
Volkswagen AG - sta艂a wsp贸艂praca z Grup膮 Volkswagen w kilkunastu krajach na ca艂ym 艣wiecie, przy obs艂udze mniejszych aplikacji wewn臋trznych.
Souvre - stworzyli system do obs艂ugi struktury (rozliczenia, zakupy, zarz膮dzanie)  kilkuset tysi臋cy os贸b dzia艂aj膮cych w bran偶y MLM.
Medicover - stworzyli platform臋 dietetyczn膮 dla Klient贸w.
Breck -
stworzyli e-commerce dla polskiego producenta (jednego z wi臋kszych w europie) klock贸w hamulcowych
Solano - stworzyli trzy, sp贸jne sklepy internetowe dla segment贸w: fashion, sport i fishing. W projekcie wdro偶one zosta艂y najnowsze rozwi膮zania e-commerce, a tak偶e wyeksponowano najwy偶sz膮 jako艣膰 wykonania produkt贸w.

Globe Group stawia na otwart膮, partnersk膮 relacj臋 i przyjazn膮 kultur臋 w miejscu pracy, co potwierdzaj膮 pozytywne rekomendacje Klient贸w i Partner贸w w ich Social Mediach. W codziennej pracy kieruj膮 si臋 pi臋cioma wa偶nymi warto艣ciami: Przekraczaj stawiane przed Tob膮 oczekiwania. Bierz odpowiedzialno艣膰 za rzeczy, kt贸re robisz. R贸b je tak, gdyby艣 to Ty mia艂 z nich korzysta膰. Pr贸buj i sprawdzaj nowe rzeczy. Rozwijaj siebie i innych. Dbaj o szczer膮 i skuteczn膮 komunikacj臋 z zespo艂em oraz z klientami.

Globe Group to 55 specjalist贸w z dziedziny IT, biznesu, marketingu i HR. Zesp贸艂 Business Development, kt贸rego liderem b臋dzie przysz艂y Sales Team Leader, to 3 osoby - New Business Manager specjalizuj膮cy si臋 w projektach IT oraz dw贸ch New Business Manager贸w ukierunkowanych na sprzeda偶 us艂ug z zakresu digital marketingu.

Jakie zadania czekaj膮 na Sales Team Leadera?

Must have na to stanowisko to:

Nice to have na to stanowisko to:

Czego mo偶esz spodziewa膰 si臋 w zamian:

Proces rekrutacji sk艂ada si臋 z 4 etap贸w:

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj, a skontaktuj臋 si臋 z Tob膮 jak tylko zapoznam si臋 z Twoim CV.