return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu i reklamy

3 000 - 4 000 PLN brutto

🌍 Glosel Sp. z o.o. Sp. k. | Andersa, Białystok

🖥 https://www.taniaksiazka.pl

#Marketing, #SocialMedia, #TaniaKsiazkaPl

Firma Glosel sp. z o.o. sp. k., właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, planuje poszerzyć TanioKsiążkowy zespół marketingu, z przyjemnością zatrudnimy:

SPECJALISTĘ DS. MARKETINGU I REKLAMY

PODEJMIJ WYZWANIE! :)

Często bujasz w obłokach i nie wyobrażasz sobie dnia bez czytania książek? Dobry początek!
Strzelasz pomysłami, jak z karabinu maszynowego? Nie muszą być od razu genialne - dopracujemy!
Potrafisz zrelacjonować najnudniejszy pojedynek na suchary, jako najkrwawszy pojedynek wagi ciężkiej w historii boksu?
Może jeszcze powiesz, że interesujesz się Marketingiem?

ŁAŁ, jesteśmy pod wrażeniem!

Przejdźmy do konkretów:

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

Piszesz artykuły? Prowadzisz bloga? - Pochwal się tekstami!

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
REKRUTACJA@GLOSEL.PL, w tytule wpisując: MARKETING/2018

Prosimy o dopisane klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).