return to list

🤓 Digital Marketing Specialist w IT

Undisclosed salary

🌍 GOGOmedia Software House | Niepodległości 18, Warszawa

🖥 https://gogomedia.pl/

#ads, #seo, #marketing

GOGOmedia Software House – jesteśmy firmą technologiczną tworzącą oprogramowanie Web'owe w technologiach Angular/React/PHP/Python. Dostarczamy dedykowane rozwiązania informatyczne klasy "premium" w całym obszarze tworzenia produktów internetowych. Od analizy, przez UX/UI, Web Development po infrastruktury serwerowe oraz support.

W związku z rozwojem firmy planujemy rozpocząć budowę działu marketingu. Szukamy osoby, która będzie pierwsza, przetrze szlaki oraz wypracuje procesy i standardy dla przyszłego działu.

Szukamy osoby, która "wie co ma robić". Zna zagadnienia technologiczne, zna rynek IT i będzie się u nas czuła komfortowo :).

Szukamy osób zdyscyplinowanych, doświadczonych (minimum 2 lata) do pracy lokalnie w biurze (Warszawa, Mokotów, ul. Niepodległości 18) lub zdalnie. Bierzemy pod uwagę tylko osoby dla których współpraca z nami będzie pracą podstawową w zakresie około 1 etatu.

Godziny pracy są elastyczne ale powinny być realizowane w okienku od 06:00 do max. 23:00

NIE SZUKAMY JUNIORÓW

Zapewniamy:

Twoje zadania:

Z jakimi narzędziami i usługami będziesz pracował(a):

Posiadamy biuro na ul. Niepodległości 18 w Warszawie. Możesz pracować w modelu 3-4 dni w biurze oraz 1-2 dni zdalnie lub całkowicie zdalnie. Możliwy start pracy od zaraz! Jeśli jesteś zainteresowany – wyślij do nas CV z informacją o swoim doświadczeniu i znanych technologiach.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.