return to list

🤓 Junior New Business Manager

4 000 - 7 500 PLN brutto

🌍 GOGOmedia Software House | Al. Niepodległości 18, Warszawa

🖥 https://gogomedia.pl/

#it, #crm, #b2b

GOGOmedia.pl – jesteśmy niedużym (ok. 40 osób) Software House'em realizującym projekty Web'owe dla klientów z Polski. Tworzymy dedykowane serwisy WWW oraz aplikacje w technologiach PHP/Python/Angular/Wordpress. Rok 2020 był dla nas czasem dynamicznego rozwoju oraz 2021 najprawdopodobniej będzie podobny! Wyrastamy z małej organizacji do dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa. W ramach tej rekrutacji poszukujemy osoby, która będzie prawą ręką i wsparciem naszego New Business Managera a w przyszłości awansuje do samodzielnego i niezależnego stanowiska Business Development Managera.

Ta oferta pracy jest skierowana do osób, które mają bardzo wysokie ambicje rozwijać się w branży IT a to stanowisko będzie ich pierwszym krokiem. Szukamy osób, które mogą mieć jedynie podstawowe (nawet 1 roczne) doświadczenie w naszej branży ale posiadają niezbędną do pracy wiedzę.

Oferujemy pracę w biurze. Oczywiście jest możliwa częściowa praca zdalna nie mniej jednak mamy poczucie potrzeby pracy w jednym biurze. Przynajmniej na początku :)

Bierzemy pod uwagę tylko osoby dla których współpraca z nami będzie pracą podstawową w zakresie 0,5 etatu lub 1 etatu

Przy pełnym etacie godziny pracy są elastyczne ale powinny być realizowane w okienku od 08:00 do max. 20:00
Miejsce pracy: Biurowiec BTD, Warszawa, al. Niepodległości 18 (Metro Wilanowska) - super dojazd i fajne biuro! A Twoje biurko będzie przy oknie i wyposażone w przy 2 monitory

Wymiar pracy:

Opis stanowiska:

Twoja praca będzie polegała na współpracy z New Business Managerem i wsparciu bieżących zadań. Będziesz odpowiadał/a za:

Wymagania:

Opcjonalnie:

Oferujemy:

Jeżeli chcesz dynamicznie przyspieszyć swój rozwój zawodowy, uczyć się od ludzi, którzy dobrze czują się w swojej pracy i współtworzyć dalszą ekspansję firmy na rynki międzynarodowe - koniecznie aplikuj.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Rekrutacja będzie trwała maksymalnie do połowy czerwca.