return to list

🤓 Project Manager [STACJONARNIE]

4 500 - 7 000 PLN brutto

🌍 GOGOmedia Software House | Niepodległości 18, Warszawa

🖥 https://gogomedia.pl/

#account, #pm

GOGOmedia.pl – jesteśmy niedużym (ok. 40 os) Software House'em realizującym projekty Web'owe dla klientów z Polski. Tworzymy dedykowane serwisy WWW oraz aplikacje w technologiach PHP/Python/AngularWordpress. 

Poszukujemy do pracy osoby na szeroko pojęte stanowisko Project Managera. Osoby, która ogarnie procesy, uporządkuje wiedzę, skoordynuje dev'ów, pomyśli 2 kroki do przodu i skomunikuje klienta. Osoby, która dobrze odnajdzie się w agencyjnym chaosie i zaprowadzi z nim porządek. :)

Ważne aby taka osoba miała doświadczenie (najlepiej minimum 2 lata) na podobnym stanowisku i pracowała przy tworzeniu web aplikacji.

Szukamy osób do pracy w biurze. Bierzemy pod uwagę tylko osoby dla których współpraca z nami będzie pracą podstawową w zakresie około 1 etatu. Godziny pracy są elastyczne ale powinny być realizowane w okienku od 06:00 do max. 23:00
Miejsce pracy: Warszawa, al. Niepodległości 18 (Metro Wilanowska)

Czy to Ty?


Jeśli w większości odpowiedziałeś(aś) na "TAK" - lecimy dalej.

Mamy dla Ciebie zadania:


Co oferujemy w zamian?

Możliwy start pracy od zaraz lub w ciągu 2 miesięcy jeśli masz dłuższy okres wypowiedzenia! Jeśli jesteś zainteresowany – wyślij do nas CV z informacją o swoim doświadczeniu i znanych technologiach. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.