return to list

🤓 Project Manager

6 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 GOGOmedia Software House | Niepodległości 18, Warszawa

🖥 https://gogomedia.pl/

#pm, #account

GOGOmedia Software House – Jesteśmy firmą technologiczną realizującą i wdrażającą projekty Web'owe bazujące na PHP + Angular. Jesteśmy również właścicielem brand'u - PSD2CSS.pl który oferuje usługi stricte "front-end" zarówno w technologii Angular jak również Wordpress/WooCommerce.

Poszukujemy do pracy osoby na szeroko pojęte stanowisko IT Project Managera. Osoby, która ogarnie procesy z naszymi klientami, uporządkuje wiedzę, skomunikuje programistów, pomyśli 2 kroki do przodu. Osoby, która dobrze odnajdzie się w agencyjnym chaosie i zaprowadzi z nim porządek. Jest to stanowisko bardzo zbliżone do stanowiska Project Managera lub Account Managera (często używanego naprzemiennie). Ważne aby taka osoba miała doświadczenie (najlepiej minimum 2 lata) na podobnym stanowisku i pracowała przy tworzeniu web aplikacji.

Osoba na tym stanowisku koordynować będzie kilka niedużych projektów. (piszemy o tym, gdyż nie będzie to zarządzanie jednym i tym samym projektem przez bardzo długi czas). Projekty i klienci będą różni. Czas trwania jednego projektu to od 1 miesiąca do pół roku.

Bierzemy pod uwagę tylko osoby dla których współpraca z nami będzie pracą podstawową w zakresie 1 etatu. Godziny pracy są elastyczne ale powinny być realizowane w okienku od 06:00 do max. 22:00. Miejsce pracy: Całkowicie zdalnie LUB Al. Niepodległości 18 (obok Metro Wilanowska)

Podstawowe wymagania:

Jeśli w większości odpowiedziałeś(aś) na "TAK" - lecimy dalej.

Mamy dla Ciebie zadania:

Co oferujemy w zamian?

Możliwy start pracy od zaraz! Jeśli jesteś zainteresowany – wyślij do nas CV z informacją o swoim doświadczeniu i znanych technologiach. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.