return to list

🤓 Strategic Project Manager

8 000 - 15 000 PLN netto

🌍 Gonito Sp. z o.o. | Olimpijska, Gdynia

🖥 http://www.gonito.pl

#ecommerce, #projectmanagement, #zarzadzanerojektami

Zrób kolejny krok w swojej karierze z jedynym certyfikowanym partnerem Amazon w Polsce.

W Gonito stawiamy na dynamikę, rozwój i wzajemne zaufanie. Od pięciu lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie.

Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. Nasz dynamicznie rozwijany, ponad 60-osobowy zespół poszukuje Strategic Project Manager.

Jako osoba podległa Zarządowi, będziesz mieć realny wpływ na działania firmy, realizując projekty z obszaru e-commerce. Do Twoich zadań w Gonito będzie należało planowanie i zarządzanie kluczowymi projektami w firmie, usprawnianie funkcjonujących procesów oraz rozwijanie nowych obszarów biznesu.

Jeżeli posiadasz ugruntowane doświadczenie w obszarze Project Managementu i chcesz dołączyć do zespołu tworzącego innowacyjną firmę z globalnym potencjałem rozwoju – ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Zapraszamy do aplikowania!