return to list

🤓 New Business Manager

5 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 Good One | jelinka38, Warszawa

🖥 http://www.goodone.co

#NewBusiness, #ClientService, #relacje

Grupa doradczo – marketingowa Good One, świadcząca usługi w zakresie public relations, mediów społecznościowych, SEO & SEM, eventów i digital marketingu,  poszukuje nowej osoby na stanowisko:
New Business Manager

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży usług w sektorze B2B i chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności do nawiązania relacji z krajowymi i zagranicznymi Klientami w obszarze PR, SM, SEO czy SEM -  prześlij nam swoją aplikację. Zapewniamy dużą możliwość rozwoju, dokładne poznanie specyfiki działania branży marketingowej, pracę z doświadczonym i pełnym pasji zespołem specjalistów.

Zakres obowiązków:

Oczekiwane umiejętności:

·       Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów

·       Minimum 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży projektów i usług

·       Doświadczenie w sprzedaży usług PR, SM, SEO i SEM będzie dodatkowym atutem

·       Znajomość branży i procesów w niej zachodzących

·       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

·       Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności negocjacyjne

·       Wysoka estetyka -  umiejętność przygotowywania czytelnych i profesjonalnych ofert i prezentacji handlowych

·       Umiejętność prowadzenia prezentacji przed wyższą kadrą menadżerską

·       Zorientowanie na wynik,

·       Dobra organizacja pracy, dokładność – doświadczenie w poruszaniu się po systemach CRM

·       Silne zdolności krytycznego myślenia, umiejętności analityczne i wysoki stopień asertywności

·       Silna orientacja na rezultaty, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu

·       Łatwość poruszania się po programach i narzędziach MS Office

Co oferujemy:

·       Możliwość realizowania swoich pomysłów, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji

·       Pracę w doświadczonym zespole specjalistów z różnych dziedzin

·       Możliwość realnego kształtowania strategii sprzedażowej grupy

·       Stabilne zatrudnienie (UOP) po dwumiesięcznym okresie próbnym

·       Dodatkowe benefity (karta sportowa, vouchery zakupowe)

·       Motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + system prowizyjny)

·       Niezbędne narzędzia pracy

·       Pracę w domowej atmosferze (Biuro na zielonym Żoliborzu)