return to list

🤓 Junior Brand Manager

5 500 - 6 500 PLN brutto

🌍 Goodwill Human | Żeligowskiego, Łódź

🖥 http://goodwillgroup.pl/goodwill-human/

#Junior, #BrandManager, #Marketing

Dla naszego klienta, lidera z obszaru produkcji oraz dystrybucji produktów kosmetycznych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Junior Brand Manager/młodszy specjalista ds. marketingu.

✒️Wymagania:

✔️ Minimum 1,5 roku doświadczenia w budowaniu strategii marketingowych i realizacji działań  marketingowych,
✔️ Doświadczenie w pracy na rynku kosmetycznym,
✔️ Znajomość rynku kosmetycznego,
✔️ Znajomość programów:  MS Office, Photoshop, Corel,
✔️ Znajomość języka angielskiego: B2.

✒️Zakres obowiązków:

✔️ Analiza aktualnych trendów w przemyśle kosmetycznym,
✔️ Współtworzenie nowych linii kosmetycznych,
✔️ Opracowanie i realizacja wdrożenia nowych koncepcji do produkcji,
✔️ Przygotowywanie materiałów marketingowych – ulotki, broszury, katalogi,
✔️ Przygotowywanie udziału firmy z kongresach, sympozjach,
✔️ Współpraca z Brand Managerem i klientami firmy w zakresie realizacji projektów,

✒️Oferujemy:

✔️ Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę zatrudnienia,
✔️ Realną możliwość awansu w strukturze firmy,
✔️ Profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju,
✔️ Uczestnictwo w targach międzynarodowych, kongresach, sympozjach,
✔️ Wpływ na innowacyjność i rozwój firmy,
✔️ Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).