return to list

🤓 Specjalista ds. E-commerce

Undisclosed salary

🌍 Górskie Resorty.pl | Spacerowa 13, Łomnica

🖥 https://www.facebook.com/gorskieresorty/

#praca, #karkonosze

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi  „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Rozwijamy się i poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: 
Specjalista ds. E-commerce

Miejsce pracy: Łomnica (Dolny Śląsk)

Jeśli chcesz odpowiadać za: 

A przy tym spełniasz poniższe wymagania: 

My zaoferujemy Tobie:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres magdalena.smietanska@gorskie-resorty.pl z nazwą stanowiska i dopiskiem "Karkonosze" w tytule.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. 

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).