return to list

🤓 E-commerce Specialist

Undisclosed salary

🌍 GPD Agency | Roosevelta 18, Poznań

🖥 http://www.gpd.com.pl

#ecommerce, #digital, #advertising

Jesteśmy jedną z największych agencji reklamowych w Polsce i pracujemy dla największych marek.
Lubimy to co robimy.

Do biura w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko E-commerce Specialist.

Zadania
• Odpowiedzialność za rozwój produktów klientów z zakresu e-commerce
• Monitoring i optymalizacja serwisów pod kątem realizacji KPI, w tym celów sprzedażowych
• Proponowanie nowych rozwiązań w ramach obsługiwanych serwisów
• Przygotowywanie analiz, raportów i prognoz sprzedaży
• Współpraca w zakresie planowania strategii cenowej i promocyjnej na sklepach klientów
• Współpraca z innymi działami agencji odpowiedzialnymi za projekty e-commerce

Wymagania:
• Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą - niekoniecznie wyłącznie w kanałach e-commerce (doświadczenie z innych kanałów bardzo mile widziane)
• Bardzo dobra znajomość Google Analytics
• Ciekawość i umiejętność odnajdywania się w nowych narzędziach oraz trendach branżowych
• Analityczny umysł i umiejętność wyciągania wniosków ze zbiorów pozornie nieistotnych zbiorów danych
• Samodzielność

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B (wg preferencji zatrudnianego)
• Współtworzenie nowej komórki w ramach firmy
• Współpracę z dużymi markami przy ciekawych tematach
• Realny wpływ na działania realizowane przez klientów z zakresu e-commerce