return to list

馃 Specjalista SEO/SEM

5 000 - 8 000 PLN netto

馃實 GREEN CELL | Kalwaryjska 33, Krak贸w

馃枼 http://www.greencell.pl

#SEO, #ecommerce

SPECJALISTA SEO/SEM

Nasza misja:

Nasza wizja:

Wraz z rozwojem chcemy bra膰 coraz wi臋kszy udzia艂 w digitalizacji naszego 偶ycia i uczestniczy膰 w rewolucji w magazynowaniu energii i nadchodz膮cej elektromobilno艣ci.

Tworzymy urz膮dzenia zwi膮zane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptop贸w, power banki, zasilacze UPS, czy 艂adowarki USB.

Poszukujemy osoby, kt贸ra do艂膮czy do nas jako Specjalista SEO/SEM. Pracujemy w nowoczesnym biurze w Podg贸rzu, przy ul. Kalwaryjskiej 33.

Idealny Kandydat to osoba, kt贸ra ma do艣wiadczenie w dbaniu o widoczno艣膰 w sieci sklep贸w internetowych, najlepiej z bran偶y elektroniki u偶ytkowej, nie tylko w Polsce, ale te偶 na rynku globalnym. Cz艂owiek, kt贸ry czuje bran偶臋 sprzeda偶ow膮, a jednocze艣nie wie, jak wa偶ne jest odpowiednie prezentowanie marek, na kt贸rych firma si臋 fokusuje.
Szukamy kogo艣 na in-house, tylko dla naszych potrzeb. Praca b臋dzie samodzielna, ale trzeba b臋dzie raportowa膰 swoje dzia艂ania i ich wyniki. Je艣li chodzi o kontent, to mamy na pok艂adzie jego tw贸rc贸w, kt贸rzy odpowiednio poinstruowani dostarcz膮 warto艣ciowych tre艣ci.

Zadania dla Specjalisty SEO/SEM w Green Cell:

呕eby nam si臋 dobrze razem pracowa艂o od Specjalisty SEO/SEM oczekujemy: