return to list

🤓 Performance Marketing Manager

12 000 - 15 000 PLN netto

🌍 Grupa Coraz Lepsza Firma SA | Startowa 14/26, Lublin

🖥 https://www.corazlepszafirma.pl/

#performance, #team_leader, #manager

Postawmy sprawę jasno: szukamy ponadprzeciętnego eksperta, bardzo dobrze płacimy, dajemy niesamowite możliwości rozwoju i fantastyczne warunki pracy, ale też bardzo dużo wymagamy. Dlatego, szanując zarówno Twój, jak i nasz czas, zróbmy prosty sprawdzian na początek…

Jeśli:

...to nie jest oferta dla Ciebie, bo to oznacza, że jeszcze nie posiadasz wiedzy i doświadczenia, które naszym zdaniem są niezbędne na tym stanowisku.

Natomiast jeśli bez problemu odnalazłeś się w powyższych punktach oraz jeśli:

...to być może jesteś osobą, której szukamy!

Szukamy bowiem eksperta performance marketingu z silnymi cechami liderskimi, który pokieruje pracą naszego zespołu marketingowego.

Kilka słów o nas


Coraz Lepsza Firma powstała, bo wierzymy, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce. Dlatego wszystko, co robimy, służy właśnie temu, by ich wspierać. W naszych szkoleniach pokazujemy przedsiębiorcom nowy sposób prowadzenia biznesu i pomagamy im budować firmy, z których będą dumni…

Paweł Królak, założyciel i prezes zarządu Grupy Coraz Lepsza Firma S.A., jest ekspertem marketingu internetowego z 19-letnim doświadczeniem. Swoją pierwszą firmę (księgarnię internetową) założył, gdy był jeszcze na studiach. Miał wtedy zaledwie 300 zł w kieszeni, a mimo to w ciągu kilku lat doprowadził firmę do poziomu lidera swojego rynku. Coraz Lepszą Firmę, wartą w tej chwili ponad 20 milionów złotych, również zbudował od zera w ciągu zaledwie kilku lat, w dodatku na rynku, na którym wszyscy mówili, że to niewykonalne.

Dziś obsługujemy ponad 8000 klientów, zatrudniamy blisko 30 osób i rozwijamy się w tempie Doliny Krzemowej (dwucyfrowe wzrosty miesiąc do miesiąca).

Co wyróżnia nasz marketing?


Nasz marketing to nieustanne wyzwania.

Przede wszystkim dlatego, że nasi potencjalni klienci na początku nie zdają sobie nawet sprawy, że istnieją proponowane przez nas rozwiązania. Naszą grupą docelową są przedsiębiorcy, którzy codziennie borykają się z wieloma wyzwaniami, ale często kompletnie nie wiedzą, gdzie jest prawdziwe źródło ich problemów. Dlatego w naszym biznesie tak ważne jest edukowanie klienta i odpowiednio skonstruowana "przynęta". Wszystko po to, żeby uświadomić potencjalnemu klientowi powagę i konsekwencje problemów, z którymi się zmaga, pokazać zupełnie nieznany mu świat, a potem udowodnić mu, że można (a nawet trzeba!) działać zupełnie inaczej, niż działał dotychczas. Dopiero wtedy klient staje się gotowy do dokonania zakupu.

Z tego powodu w naszych działaniach niezwykle ważne jest zrozumienie potrzeb, wyzwań i marzeń naszych klientów na bardzo głębokim poziomie i dostosowanie do tego naszej komunikacji. Co więcej, by działać skutecznie, potrzebujemy dużo bardziej złożonej strategii, rozbudowanych lejków i znacznie intensywniejszej optymalizacji na każdym etapie, niż te, z którymi prawdopodobnie do tej pory się spotkałeś.

Kierowanie taką machiną marketingową to nie jest prosta praca, więc wyzwań z pewnością Ci nie zabraknie. :-)

Za co będziesz odpowiedzialny jako Performance Marketing Manager?Za jakie konkretnie rezultaty będziesz odpowiedzialny?Oferujemy:Nasze wymagania:


Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:


Chcesz aplikować?


Napisz do nas na adres: rekrutacja@corazlepszafirma.pl (w temacie wiadomości wpisz „Twoje imię i nazwisko - Performance Marketing Manager”). W treści wiadomości przyślij nam:

 1. Link do swojego profilu na LinkedIn (jeśli nie korzystasz z LinkedIn, przyślij CV w załączniku).
 2. Listę 10 najważniejszych dla Ciebie szkoleń z zakresu marketingu internetowego, które solidnie przerobiłeś i wdrożyłeś. Do każdego szkolenia dołącz krótki (1-2 zdania) opis, dlaczego to szkolenie znalazło się na Twojej liście.
 3. Krótki opis swoich doświadczeń i projektów, w których brałeś udział oraz największych sukcesów na polu performance marketingu.
 4. Odpowiedzi na pytania:
  • Dlaczego chcesz współtworzyć z nami Coraz Lepszą Firmę?
  • Dlaczego uważasz, że pasujesz do naszej kultury organizacyjnej?
  • Jakim jesteś liderem i jaki styl zarządzania jest Ci bliski?
  • Jakie Twoim zdaniem są największe wyzwania w zarządzaniu zespołem ekspertów?
  • Jak poradziłbyś sobie z takimi wyzwaniami?