return to list

🤓 Social media manager (praca 100% zdalna)

4 900 - 7 380 PLN brutto

🌍 Grupa Coraz Lepsza FirmaS.A. | Startowa 14, 97, Lublin

🖥 https://www.corazlepszafirma.pl/

#SocialMedia

Jeśli…

...to być może jesteś osobą, której szukamy!

Powiększamy bowiem nasz zespół marketingowy i szukamy świetnego Social Media Managera, który przejmie odpowiedzialność za rozwój naszych kanałów w mediach społecznościowych (na razie fanpage’a i kilku wirtualnych społeczności facebookowych, ale w przyszłości będzie ich więcej), komunikację w social mediach i współtworzenie nowych treści na naszego bloga.

Kilka słów o nas

Coraz Lepsza Firma powstała, bo wierzymy, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce. Wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać. Pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu. Towarzyszymy Przedsiębiorcom na tej drodze, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami. Pomagamy im budować firmy, z których będą dumni.
 
Paweł Królak, założyciel i prezes zarządu Grupy Coraz Lepsza Firma S.A., swoją pierwszą firmę (księgarnię internetową) założył, gdy był jeszcze na studiach. Miał wtedy zaledwie 300 zł w kieszeni, a mimo to w ciągu kilku lat doprowadził ją do poziomu lidera swojego rynku. Coraz Lepszą Firmę, wartą dzisiaj ponad 20 milionów złotych, również zbudował od zera w ciągu zaledwie kilku lat, w dodatku na rynku, na którym wszyscy mówili, że to niewykonalne. Dziś obsługujemy ponad 9500 klientów, zatrudniamy ponad 30 osób i rozwijamy się w tempie Doliny Krzemowej (dwucyfrowe wzrosty miesiąc do miesiąca).

Twoje zadania na stanowisku Social Media Managera


Wymagania:

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:


Oferowane warunki:


Chcesz aplikować?

Wyślij nam swoje CV w formacie PDF na adres: rekrutacja@corazlepszafirma.pl wraz z rozwiązaniem poniższych zadań (w temacie wiadomości wpisz „Social Media Manager – Twoje imię i nazwisko”). 

Jeśli nie masz czasu lub ochoty, by z zaangażowaniem podejść do zadań rekrutacyjnych, nie wysyłaj wiadomości. Niepełne zgłoszenia nie będą przez nas brane pod uwagę.

  1. Opowiedz nam krótko, które Twoje umiejętności będą najcenniejsze i najbardziej przydatne na tym stanowisku (i dlaczego).

  1. Przygotuj: 
  2. 2 przykładowe wpisy wizerunkowe (pomysł, tekst, grafika) na nasz fanpage
  3. i 2 wpisy na fanpage zachęcające naszych fanów do przeczytania poniższych artykułów:
https://www.corazlepszafirma.pl/blog/umowa-a-kryzys
https://www.corazlepszafirma.pl/blog/odnalezc-prawdziwy-sens 

(Oczywiście nie będziemy nigdzie publikować Twojej pracy.)

Powodzenia!