return to list

馃 Copywriter

Undisclosed salary

馃實 Grupa Domodi | Rogowska 127, Wroc艂aw

馃枼 https://domodi.pl/

#zdalnie, #copywriter

GRUP臉 DOMODI tworz膮 trzy serwisy: allani.pl, domodi.pl i homebook.pl, kt贸re s膮 agregatorami ofert sklep贸w internetowych. Nasze serwisy odwiedza ponad 15 mln u偶ytkownik贸w miesi臋cznie. Znajdujemy si臋 w Top 5 e-commerc贸w w Polsce na urz膮dzeniach mobilnych. Tworzymy jedn膮 z najwi臋kszych spo艂eczno艣ci w艣r贸d polskich marek, jeste艣my wielokrotnym liderem bran偶owych raport贸w Sotrendera.

Zadania:

Kogo szukamy?
Os贸b pisz膮cych artyku艂y o tematyce wn臋trzarskiej oraz os贸b pisz膮cych na potrzeby content marketingu. Zakres pisanych tekst贸w m.in. opisy kategorii produktowych, artyku艂y sponsorowane dla kluczowych klient贸w, artyku艂y poradnikowe. Szukamy os贸b niekoniecznie z du偶ym do艣wiadczeniem, ale zainteresowanych tematyk膮 wn臋trz.

Czego oczekujemy?
Otwarto艣ci, komunikatywno艣ci, pozytywnego nastawienia i lekkiego pi贸ra. Bardzo mile widziane do艣wiadczenie.

Co oferujemy?
Prac臋 zdaln膮, elastyczn膮. Wsp贸艂prac臋 d艂ugoterminow膮. Ilo艣膰 tekst贸w dopasowan膮 pod copywritera i jego indywidualnych mo偶liwo艣ci.

Aby zweryfikowa膰 umiej臋tno艣ci pisarskie prosimy o nadsy艂anie portfolio. Wa偶ne, aby nades艂ane teksty by艂y zwi膮zane z tematyk膮 wn臋trz.