return to list

🤓 Social Media Manager (stacjonarnie)

4 800 - 8 400 PLN brutto

🌍 Grupa HCG Sp. z o.o. Sp. K. | Wadowicka 6, Kraków

🖥 http://grupahcg.pl

#socialmedia, #manager, #HoReCa

UWAGA! To nie praca w agencji, a po stronie klienta! Jesteśmy grupą gastronomiczno-hotelową posiadającą własne marki, których marketing chcemy wznieść na nowy poziom.

Jeśli chcesz pracować na pierwszej linii frontu i obserwować biznes „od kuchni” lepiej nie trafisz! Lubisz grę słowem i zabawę obrazem? Masz kreatywną duszę i wyrazisty styl? Nakręca Cię burza mózgów? Łączysz w sobie cechy cierpliwego rzemieślnika i skrupulatnego analityka?
Dołącz do naszego zespołu i zacznij tworzyć porywające historie zaklęte w zdjęciach, grafikach i tekstach. Wspólnie zbierzemy tysiące lajków i zbudujemy zaangażowane społeczności fanów dla marek z sektora HoReCa, które posiadamy. 

Do Twoich obowiązków należeć będą:

 
Wymagane umiejętności: 


Dodatkowo bardzo mile widziane atuty: 


 Co otrzymasz w zamian: 

  
Jak powinno wyglądać Twoje zgłoszenie:

Zamiast listu motywacyjnego załącz linki do minimum 3 profili, które prowadzisz/prowadziłeś i opisz jaki był zakres Twoich działań i obowiązków na rzecz konkretnego klienta

Więcej o nas i naszych projektach można dowiedzieć się na:
grupahcg.pl oraz hotelcg.pl 
 
Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli swoim CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.