return to list

🤓 Specjalista ds. sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 GRUPA PROFESJA | Sieradzka, Poznań

🖥 http://www.grupaprofesja.com

#poznań, #poligrafia, #sales

Biuro rekrutacyjne PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).  Aktualnie dla naszego Klienta- firmy oferującej szeroki zakres usług poligraficznych- poszukujemy kandydatów na stanowisko:
 
 
Specjalista ds. sprzedaży:
 
 
Czym będziesz się zajmować?:
·         pozyskiwaniem nowych Klientów i obsługą bieżących, głównie na            rynkach zagranicznych; 
·         przygotowywaniem ofert i kalkulacji;
·         tworzeniem bazy potencjalnych Klientów;  
·         budowaniem i utrzymywaniem relacji z Klientami.
 
 
Czego od Ciebie oczekujemy?:
·         doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane               doświadczenie w branży poligraficznej); 
·         bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego            (umożliwiającej swobodną komunikację);
·         znajomości pakietu MS Office (Word, Excel);
·         umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacji pracy               sumienności.
 
 
Co możemy Ci zaoferować?:
·         zatrudnienie  na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u          naszego Klienta;
·         stabilną i ciekawą pracę w firmie o charakterze rodzinnym;
·         atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii;
·         pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16 z możliwością częściowej pracy zdalnej.
 
 
 
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
 
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. 
 
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”. 
Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.