return to list

🤓 Specjalista ds. Rozwoju Rynku

Undisclosed salary

🌍 Grupa Progres | Aleja Grunwaldzka 79, Gdańsk

🖥 http://mojprogres.pl/

#UoP, #B2B, #HR

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres - eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 25 prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już przeszło 1300 firm. Jeżeli chcesz zrobić zawodowy #Progres, rozwijać się, kształcić kompetencje i pracować przy najbardziej prestiżowych projektach w kraju, dołącz do nas!

Aktualnie do naszego zespołu, zlokalizowanego w Gdańsku oraz w Gdyni poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                                               Specjalista ds. Rozwoju Rynku

Wymagania:

Obowiązki:

Oferujemy:

Spotkajmy się na kawie, a opowiemy Ci więcej.