return to list

🤓 Doradca biznesowy ds. marketingu 360

Undisclosed salary

🌍 Grupa TENSE Polska | ul. Wolsztyńska 5/3, Poznań

🖥 http://www.grupa-tense.pl

#OBSŁUGAKLIENTA, #SPRZEDAŻ, #SEO/SEM

Grupa TENSE Polska – jesteśmy agencją interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w latach 2016-2018 i Financial Times 2018 i 2019! Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, a także znaleźliśmy się w rankingu Gazele Biznesu 2018 i 2019. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w międzynarodowym, prestiżowym konkursie branżowym Global Search Awards 2020 w kategorii Best Low Budget Campaign w uznaniu za niestandardowe podejście do strategii i doskonałe wyniki kampanii.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę, a także innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Doradca biznesowy ds. marketingu 360
Miejsce pracy:
Poznań

Masz rozbudowaną sieć kontaktów biznesowych, a w obsłudze Klienta oraz sprzedaży czujesz się jak ryba w wodzie? Chcesz mieć realny wpływ na biznes oraz rozwój marki swoich Klientów? Masz doświadczenie w branży SEO/SEM lub po prostu Marketing Internetowy jest obszarem, w którym chcesz się rozwijać? Jeśli TAK – czekamy właśnie na Ciebie!

W naszym zespole będziesz odpowiedzialna/-y za:

 
 Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
 

Co oferujemy?