return to list

🤓 H&M Kierownik Działu Warszawa

Undisclosed salary

🌍 H&M | Marszałkowska 104/122, Warszawa

🖥 http://hm.com

#HM, #sales

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników i wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania w naszej firmie. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy, w którym kierujemy się stałymi wartościami. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.

Nasz zespół nieustannie się rozwija, dlatego poszukujemy miłośników mody, którzy są zorientowani na biznes, potrafią zainspirować oraz zmotywować zespół do osiągania doskonałych wyników i chcieliby podjąć wyzwanie na stanowisku:

KIEROWNIK DZIAŁU

Twoje obowiązki:

Praca na stanowisku Kierownika Działu w H&M wiąże się z dużą odpowiedzialnością – ale też daje dużo możliwości. Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in:

Twoje umiejętności:

Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych, ambitnych, pełnych optymizmu, stanowiących wzór do naśladowania i potrafiących działać zespołowo. Dodatkowo oczekujemy:

Oferujemy:

W H&M to Ty decydujesz, jak potoczy się Twoja kariera, a Twój rozwój jest dla nas tak samo ważny, jak nasz biznes.

Brzmi ciekawie? To Twoja szansa na niezwykłą karierę!

Więcej informacji o firmie znajdziesz na stroniecareer.hm.com