return to list

🤓 3D Graphic Designer

Undisclosed salary

🌍 Hand Made | Czarnowiejska 55, Kraków

🖥 https://hand-made.pl/

#3d, #3dsmax, #Adobe

Czasem tak patrzysz na świat i myślisz, że dałoby się zwizualizować go lepiej? A jeśli nawet nie lepiej, to trochę inaczej. A jeśli nawet nie od razu świat, to może po prostu projekt, np. stoisko albo opakowanie. Tak realistycznie by wyglądało, że ludzie sięgaliby do Twojego monitora, żeby się z tego opakowania napić. Albo przejść po stoisku. A może by się po prostu wpatrywali w Twoją animację i wpatrywali w Twoją animację, i wpatrywali w Twoją animację.

A jeśli jest też tak, że pracujesz w 3ds Max i ogarniasz pakiet Adobe (w tym After i Premiere) - to mamy nową, świeżutką stację graficzną obok drugiej stacji, należącej do seniora (młodego duchem, ale bogatego doświadczeniem).

W skrócie: szukamy wsparcia dla seniora - do 3D, trochę animacji 2D i montażu. Jeśli to Ty, to odezwij się na dziendobry@hand-made.pl, wyślij nam swoje portfolio, CV, dorzuć parę słów od siebie! W temacie wpisz: 3D.

Pozdrawiamy
- Hand Made

Hand Made to agencja reklamowa typu full service - pracujemy strategicznie i kreatywnie z wymagającymi, dużymi markami. Prowadzimy działania we wszystkich kluczowych nośnikach komunikacji, zarówno telewizji, jak i w social mediach czy druku.