return to list

🤓 Specjalista ds. prezentacji i webinarów

3 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 HandyPartner.pl | Stanisławowska 47, Wrocław

🖥 https://handypartner.pl

#webinar, #video, #wideo

Aplikacja wymaga załącznika w formie autoprezentacji wideo

HandyPartner.com to usługa wsparcia technicznego dla klientów biznesowych na terenie Polski. Rośniemy nieprzerwanie od 6 lat. Oferujemy wsparcie w ponad 30 specjalizacjach - od usług elektrycznych, przez serwis AGD, a na sprzątaniu biur kończąc. Posiadamy kilka kluczowych wyróżników, które stawiają nas na pozycji innowatora rynku usług technicznych w kraju. Mamy za sobą ponad 100 000 realizacji dla instytucji, firm oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy liderem rynku.

Jako jedyna firma na rynku umożliwiamy wybór konkretnego terminu usługi dla wszystkich kilkudziesięciu specjalizacji, w tym istotne jest dla nas, by klienci uzyskali terminy na dziś lub jeden z kolejnych dni. To sprawia, że intensywnie poszerzamy sieć, notując wzrosty do kilkuset procent rocznie. Jesteśmy również gwarantem usług i ich wykonawcą co sprawia, że jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy jednolite udogodnienia takie jak możliwość płatności kartą, gwarancja ceny, reakcja nawet w 30 minut i dedykowany system do zarządzania zadaniami. Każdego dnia obsługujemy ponad 100 miast i miejscowości.

Poszukujemy doświadczonego autora prezentacji wideo, webinarów i filmów instruktażowych, który w pełnym wymiarze czasu zajmie się tworzeniem treści video - tych motywacyjnych, wyjaśniających jak i czysto informacyjnych. Nasze rozwiązania to połączenie platformy IT (systemy dla klientów i pracowników) oraz bogate kompetencje techniczne świadczone przez własną sieć fachowców i specjalistów. Twoja osoba zapewni nowy kanał komunikacji - wideo. Jeśli świetnie czujesz się w nowych technologiach, lubisz nagrywać i występować przed kamerą, a jednocześnie nie masz problemu z obróbką stworzonych przez siebie treści - aplikuj do nas i rośnij razem z nami.

Stanowisko: specjalista ds. prezentacji i webinarów
Miejsce pracy: praca zdalna (dowolne miejsce pracy)
Wynagrodzenie: 3000-6000 zł brutto zależnie od efektów