return to list

🤓 Specjalista ds. rozwoju sprzedaży

5 000 - 10 000 PLN netto

🌍 HandyPartner.com | Stanisławowska 47, Wrocław

🖥 https://handypartner.pl

#B2B, #sprzedaz, #manager

HandyPartner.com to usługa wsparcia technicznego dla klientów biznesowych na terenie Polski. Rośniemy nieprzerwanie od 6 lat. Oferujemy wsparcie w ponad 30 specjalizacjach - od usług elektrycznych, przez serwis AGD, a na sprzątaniu biur kończąc. Posiadamy kilka kluczowych wyróżników, które stawiają nas na pozycji innowatora rynku usług technicznych w kraju. Mamy za sobą ponad 100 000 realizacji dla instytucji, firm oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy liderem rynku.

Jako jedyna firma na rynku umożliwiamy wybór konkretnego terminu usługi dla wszystkich kilkudziesięciu specjalizacji, w tym istotne jest dla nas, by klienci uzyskali terminy na dziś lub jeden z kolejnych dni. To sprawia, że intensywnie poszerzamy sieć, notując wzrosty do kilkuset procent rocznie. Jesteśmy również gwarantem usług i ich wykonawcą co sprawia, że jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy jednolite udogodnienia takie jak możliwość płatności kartą, gwarancja ceny, reakcja nawet w 30 minut i dedykowany system do zarządzania zadaniami. Każdego dnia obsługujemy ponad 100 miast i miejscowości.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego managera z bogatą wiedzą na temat wzrostów, rozwoju sieci, poszerzenia kanałów sprzedaży i wdrażania kolejnych innowacji na obecnym rynku. Nasze rozwiązania to połączenie platformy IT (systemy dla klientów i pracowników) oraz bogate kompetencje techniczne świadczone przez własną sieć fachowców i specjalistów. Jeśli świetnie czujesz się w nowych technologiach, potrafisz szybko rosnąć i lubisz zmieniać skostniałe rynki na lepsze - zgłoś się.

Stanowisko: specjalista ds. rozwoju sprzedaży
Miejsce pracy: praca zdalna + spotkania biznesowe (obecnie głównie on-line)
Wynagrodzenie: 5000 zł netto B2B + ustalona prowizja od wyników

Wymagania:


Na stanowisku oferujemy Ci:


Dla czytających: mile widziana prezentacja wideo