return to list

🤓 Sprzedawca

Undisclosed salary

🌍 Happy Garden | ul. Bol. Śmiałego 18/1, Szczecin

🖥 http://www.happygarden.pl

#sales, #b2b, #handel

Produkt, który miałbyś sprzedawać jest bardzo ważny i potrzebny na rynku. Świadomość ekologiczna w Polsce wzrasta, a co za tym idzie - popyt na organiczną żywność i informacje na tematy pokrewne.

"Dzisiejsze metody intensywnej uprawy opierają się w dużej mierze na stosowaniu wielu preparatów chemicznych, których użycie w dużej skali może prowadzić do znacznego zubożenia produktu końcowego w wartości odżywcze. Stosowanie Happy Green wspomaga odwrócenie tego procesu i powoduje, oprócz wykazanego na wielu próbach polowych wzrostu wielkości zbiorów, również wzbogacenie plonu o stracone w międzyczasie mikroelementy, co daje w efekcie najbardziej efektywne rozwiązanie zabezpieczające plon."  Ewa Stachowska Profesor dr hab. n. med.

Jesteśmy małą firmą, z wielkim sercem. Mamy wspaniałe wartości, wierzymy w szczęśliwy powrót do natury. Szukamy entuzjastycznych osób, które zaangażują się w nasz projekt, aby jednocześnie zarabiać i dbać o poprawę stanu środowiska. Jeżeli czujesz bluse'a, skontaktuj się z nami, nawet jeżeli poniższe wytyczne nie do końca grają z Twoją harmonijką. Będziemy rozmawiać i szukać rozwiązań, aż będzie gitarka ;)

Wymagania - znajomość ludzi z branży:


Warunki - wysoki dodatkowy dochód:


Produkt - rewolucja w organicznym nawożeniu:


Marka - dla zdrowia człowieka i szczęścia przyszłych pokoleń:Zapraszamy do kontaktu