return to list

🤓 Social Media Specialist

3 800 - 4 500 PLN brutto

🌍 Heroes Brand Communication | Kościuszki 132 lok 121, Łódź

🖥 http://www.heroes.com.pl

#socialmedia

Cześć, jesteśmy łódzką agencją wyspecjalizowaną w PR, marketingu i social mediach. Mamy trochę ciekawych projektów do obsłużenia i pomyśleliśmy, że może masz ochotę zmierzyć się z tym wyzwaniem.

Do Twoich zadań należeć będzie to, co najbardziej lubisz, czyli:


…ale pod warunkiem, że:


Co oferujemy?
 

Chętnie Cię przyjmiemy do teamu, niemniej grajmy wszyscy w otarte karty: my podajemy wymagania i wynagrodzenie, Ty przeczytaj dokładnie nasze wymagania. Jeśli ich nie spełniasz, z pewnością będziesz idealnym kandydatem na inne stanowisko w innej firmie. A jeśli spełniasz warunki – aplikuj i powal nas na kolana! 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HEROES Anna Szepke-Krzyżaniak., z siedzibą w Łodzi przy al., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest HEROES Anna Szepke-Krzyżaniak z siedzibą w Łodzi przy al. Kościuszki 132 lok. 121. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.