return to list

🤓 Młodszy Analityk danych mediowych

Undisclosed salary

🌍 Hill and Knowlton Poland | Branickiego 17, Warszawa

🖥 http://blog.hkstrategies.pl/

#media, #dane, #analityk

H+K Strategies to jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce, posiadająca globalne zaplecze, wiedzę i standard obsługi, które przekazujemy naszym pracownikom. Cenimy różnorodność, otwartość, pracowitość i odwagę do analitycznego oraz krytycznego myślenia.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Młodszy Analityk danych mediowych.
Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za samodzielne prowadzenie projektów analitycznych – przygotowanie analiz ilościowych i jakościowych oraz sporządzenie raportów i prezentacji podsumowujących działania wizerunkowe w mediach klientów agencji w Polsce i w regionie CEE. Do zadań analityka będzie należała też opieka nad jakością danych – integracja danych pochodzących z różnych źródeł, stworzenie i utrzymanie baz danych oraz automatyzacja procesów bazodanowych.
 
Idealny Kandydat to osoba o doskonałych umiejętnościach analitycznych, dodatkowymi atutami będą znajomość rynku mediów oraz doświadczenie w pracy w sektorze mediów i/lub public relations. Oczekujemy minimum rocznego doświadczenia na stanowisku analityka lub statystyka. Niezbędna jest biegła znajomość programów Excel. Z uwagi na bezpośrednią obsługę międzynarodowych klientów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Mile widziane wykształcenie w zakresie metod ilościowych, statystyki, matematyki, ekonometrii lub fizyki.
 
Kandydatom gwarantujemy pracę w jednej z wiodących agencji PR w Polsce i na świecie z doskonałą atmosferą oraz szeregiem benefitów pracowniczych (karta Multisport, opieka medyczna, a także owoce w każdy poniedziałek i środę oraz odrobina cukru w każdy Słodki Piątek).