return to list

🤓 Dział PR - staż

Undisclosed salary

🌍 Hill and Knowlton Poland | Branickiego 17, Warszawa

🖥 http://blog.hkstrategies.pl/

#staż, #nowetechnologie, #PR

H+K Strategies to jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce, posiadająca globalne zaplecze, wiedzę i standard obsługi, które przekazujemy naszym pracownikom. Cenimy różnorodność, otwartość, pracowitość i odwagę do analitycznego oraz krytycznego myślenia.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Stażysty w zespole Technologii i Nowych Mediów.
Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za wsparcie klientów praktyki Technologii i Nowych Mediów - sporządzenie raportów, tworzenie i formatowanie baz danych, wsparcie administracyjne projektów, a także przygotowanie i obsługę wydarzeń prasowych. Do zadań Stażysty będzie należała też koordynacja pracy podwykonawców oraz zaangażowanie w nowe projekty Agencji.
 
 Idealny Kandydat to osoba kreatywna, po studiach lub w trakcie, sprawnie posługująca się językiem polskim zarówno w mowie jak i piśmie. Z uwagi na bezpośrednią obsługę międzynarodowych klientów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. 
 
Stażystom gwarantujemy pracę w jednej z wiodących agencji PR w Polsce i na świecie z doskonałą atmosferą oraz szeregiem benefitów pracowniczych (karta Multisport, a także owoce w każdy poniedziałek i środę oraz odrobina cukru w każdy Słodki Piątek).