return to list

🤓 Account Executive, Brand Practice

Undisclosed salary

🌍 Hill+Knowlton Strategies | Branickiego 17, Warszawa

🖥 http://blog.hkstrategies.pl/oferty-pracy/account-executive-brand-practice/

#pr, #brand, #publicrelations

Jeżeli jesteś osobą ciekawą świata, która słowo „content” może odmieniać przez wszystkie przypadki, myśl o spotkaniach i rozmowach z dziennikarzami jest dla Ciebie źródłem ekscytacji i nic nie nakręca Cię do działania, tak jak jasno wytyczony cel – to być może szukamy właśnie Ciebie.

H+K Strategies to jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce, posiadająca globalne zaplecze, wiedzę i standard obsługi, które przekazujemy Naszym pracownikom. Cenimy różnorodność, otwartość (na ludzi, współpracowników oraz nowe wyzwania), pracowitość i odwagę do analitycznego oraz krytycznego myślenia.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Account Executive i szukamy osoby, która posiada smykałkę do tematów lifestylowych, ale jest też otwarta na poznanie tajników działań z takich obszarów jak: B2B, CSR czy employer branding.

Wymagania: Znajomość języków obcych:


Zakres obowiązków:


Gwarantowane:


Prosimy o wysłanie CV na adres: praca@hkstrategies.com z dopiskiem w tytule AE Brand.

Pozostałe informacje:

Administratorem danych jest Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-972, ul. Branickiego 17. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o przesłanie maila na adres praca@hkstrategies.com i w treści wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. W takim wypadku Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane w naszych bazach rekrutacyjnych przez najbliższe 12 miesięcy. Na Pani/ Pana żądanie dane mogą być poprawiane lub usunięte przed tym terminem.