return to list

🤓 Google Ads Specialist

3 000 - 5 400 EUR netto

🌍 Holini | Pärnu mnt 148, Tallinn

🖥 https://holini.com/

#GoogleAds, #Digitalmarketing, #B2B

Witaj Mistrzu Google Ads!

Tym razem przedstawiamy Ci ofertę od estońskiej firmy Holini, butikowej agencji PPC, która pomaga firmom na całym świecie prowadzić stały rozwój biznesu poprzez marketing oparty na danych. Prowadzą oni kampanie Google Ads i Facebook Ads dla średnich i dużych organizacji (dysponując budżetem rzędu 20 000 - 150 000€ na klienta) i zapewniają doradztwo z zakresu Google Analytics i Google Tag Manager. 

O jakości ich pracy świadczą takie osiągnięcia jak nota 4,9 na Clutch, czy poziom certyfikacji Premier Google Partner. Możesz mieć więc pewność, że Holini rządzi światem cyfrowego marketingu! 

Holini działa w Tallinie od 2016 roku, i choć rozwijają się szybko, to w bardzo przemyślany sposób skalują swoją organizację. Ostatnie potrzeby, związane z rozwojem koszyka klientów spowodowały, że ten wspaniały estoński team poszukuje do swoich szeregów Starszego Specjalisty Google Ads! 

Obecnie zespół Holini to 8 osób, które w codziennej pracy kierują się wartościami takimi jak: 

- Wiara w ludzi, 
- Radość z tego, co robią,
- Otwartość na stały rozwój,
- Budowanie trwałych relacji,
- Uczciwość wobec współpracowników i klientów
- Dostarczanie wysokiej wartości swoją pracą.

Jeśli:


to całkiem możliwe, że szukamy właśnie Ciebie :)

Pewnie ciekawią Cię zadania na tym stanowisku. Oto one:


I pamiętaj! W Holini nie ma Project Managerów. Account Managerowie (w tym przypadku może będziesz to właśnie Ty) zajmują się całą komunikacją z klientem.


Twój tydzień pracy w Holini zależy od Ciebie i Twojej organizacji czasu, ale dla przykładu, może to wyglądać w ten sposób:


Jedynymi "stałymi" każdego tygodnia są:

1) Poniedziałkowe spotkanie poranne, na których omawiane są m.in ważne dla całej firmy kwestie. Oprócz tego, zespół rozmawia o tym, co ciekawego działo się podczas weekendu oraz dzieli się rekomendacjami ze świata książek czy Netflixa.
2) Piątkowe spotkanie popołudniowe, na których zamawiany jest lunch (oczywiście na koszt firmy) i omawiane są wszelkie nowe spostrzeżenia, potencjalne strategie, procesy, itp.

Co Holini oferuje, w zamian za Twoje doświadczenie i zaangażowanie?


Więc... jak brzmi ta oferta dla Ciebie? Chcesz zostawić tu swoje CV? :) Jeśli tak, skorzystaj z przycisku poniżej, czekam na Twoją aplikację.