return to list

馃 Senior Project Manager

Undisclosed salary

馃實 HOLO Agency | Aleja Wilanowska, Warszawa

馃枼 http://www.holo.com.pl

#spm, #seniorprojectmanager, #seniorpm

Jeste艣my niezale偶n膮 agencj膮 kreatywn膮 360. Dzia艂amy na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy si臋 w strategii, event marketingu, projektowaniu graficznym oraz digitalu. Posiadamy w艂asne studio 3D. Obecnie nasz team tworzy ponad 40 os贸b.

Je偶eli pragniesz rozwija膰 si臋 przy projektach 艣wiatowych marek, do tego nie boisz si臋 wyzwa艅, dynamicznej pracy, to do艂膮cz do naszego zespo艂u. Do艣wiadczenie w agencji reklamowej lub po stronie klienta b臋dzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

Oczekujemy:

Oferujemy:

馃檵 Nasz Team

Zbudowali艣my silny zesp贸艂 specjalist贸w z obszaru koncept贸w strategicznych i kreacji, event marketingu oraz digitalu. Innowacyjno艣膰 naszych rozwi膮za艅 to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowo艣ci naszego teamu.

Zobacz co na Ciebie czeka鈥

Wy艣lij CV oraz portfolio na adres poni偶ej.
W tre艣ci maila wpisz SPM_WAW_2021
Informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 tylko z wybranymi kandydatami.