return to list

🤓 Digital Marketing Manager

5 000 - 7 000 PLN netto

🌍 HOLO | Wilanowska 97c, Warszawa

🖥 https://holo.com.pl

#Manager, #Marketing, #Digital

Poszukujemy menadżera do prowadzenia działu digitalowego w naszej agencji. Jeżeli potrafisz pozyskiwać Klientów digitalowych oraz zarządzać kampaniami digital – dołącz do naszego zespołu i twórz go razem z nami!

Jesteśmy niezależną agencją marketingową, która działa na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w event marketingu, produkcji materiałów POS na rynek Polski i EEC, projektowaniu graficznym oraz digitalu, posiadamy własne studio 3D. W agencji pracuje 30 specjalistów, którzy szczególny nacisk kładą na innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość świadczonych usług. Rozwijamy się w kierunku agencji full-service, która dostarcza kompleksowe rozwiązania dla obecnych i przyszłych Klientów. W portfolio mamy projekty o zasięgu lokalnym i międzynarodowym, zrealizowane dla takich Klientów jak: Bacardi-Martini, Brown-Forman, DOZ S.A., Panattoni Europe, Amica SA, Mobil 1, Mercedes-Benz.

Zakres obowiązków:

Oczekiwania:

Oferujemy:

Zobacz, co na Ciebie czeka…

Wyślij CV oraz portfolio poprzez poniższy formularz.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.